ZOSTAN TERAZ MANAGEREM !
Zgadzam się z warunkami AGB
 

Menedżer Sportów Motorowych gra przeglądarkowa

60 dni - 19 wyścigów - tytuł! W Menedżerze Sportów Motorowych Ty jako szef musisz doprowadzić każdego sezonu, w czasie 60 dni z 19 wyścigami swój zespól do w następnej ligi. Zacznij teraz i uzyskaj tytuł!

, podejmuj decyzje! Których kierowców zatrudnisz na kolejny sezon, Ilu kierowników wyszkolisz, ilu konstruktorów i inżynierów będzie rozwijać twój samochód, kto będzie dostarczał opony i silniki, to nie tylko kwestia budżetu. Których sponsorów wybierzesz? Jakie umiejętności kierowcy będziesz rozwijał na domowym torze? Jak wygląda teren Twojego zespołu? Rozbudujesz loże VIP aby zgarnąć więcej od sponsorów, czy rozbudujesz tor gokartowy, aby zapewnić miejsca dla potomstwa?

W dniu wyścigu okaże się, czy wybrałeś właściwą taktykę. Czy w kwalifikacjach zająłeś najlepsze miejsca i znalazłeś najlepsze ustawienia? Czy potrzebne są dwa lub trzy pit stopy? Kiedy? Które opony? Czy jesteś ryzykantem, czy oszczędzasz paliwo? Nie masz planu na 19:00? Śledź wyścig na żywo i udzielaj wskazówek kierowcom, ,a może akurat uda się zając lepsze miejsce i zapewnić swojemu zespołowi podium.

Brzmi dużo? Przetestuj samouczka! Samouczek prowadzi cię przez praktycznie najważniejsze zadania w grze. Asystenci i doradcy pomogą postawić pierwsze kroki, ale w końcu wszystko jest w Twoich rękach ...

Zacznij rywalizować z najsilniejszymi Menedżerami Sportów Motorowych i doprowadź swój zespól do zwycięstwa!